LessButtons (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: On
ta: சரி

en: Weight
ta: எடை

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Off
ta: இல்லை

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Hide
ta: மறை
