LessButtons (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Weight
te: భారం

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Hide
te: దాచు
