LessButtons (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: On
tr: Açık

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Bottom
tr: Alt

en: Off
tr: Kapalı

en: Inline
tr: Satır içi

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Hide
tr: Gizle

en: Sharing
tr: Paylaşım
