LessButtons (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
