LessButtons (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: On
ar: في

en: Weight
ar: الوزن

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Off
ar: إيقاف

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Appearance
ar: المظهر

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Hide
ar: إخفاء
