LessButtons (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Weight
az: Çəki

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Inline
az: Xətdə

en: Appearance
az: Görünüş

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Hide
az: Gizlət
