LessButtons (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: On
be: На

en: Weight
be: Вага

en: Bottom
be: Знізу

en: Inline
be: Убудаваны

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Hide
be: Схаваць
