LessButtons (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Weight
ca: Pes

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Inline
ca: En línia

en: Appearance
ca: Aparença

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hide
ca: Oculta
