LessButtons (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: On
et: Sees

en: Weight
et: Kaal

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Inline
et: Samal real

en: Appearance
et: Välimus

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Hide
et: Peida

en: Sharing
et: Jagamine
