LessButtons (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Bottom
eu: Behean

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Appearance
eu: Itxura

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hide
eu: Ezkutatu
