LessButtons (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: On
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Bottom
fr: Bas

en: Off
fr: Désactivé

en: Inline
fr: En ligne

en: Appearance
fr: Apparence

en: Buttons
fr: Boutons

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Hide
fr: Masquer

en: Sharing
fr: Partage
