LessButtons (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: On
hu: Be

en: Weight
hu: Súly

en: Bottom
hu: Alja

en: Off
hu: Ki

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Buttons
hu: Gombok

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Sharing
hu: Megosztás
