LessButtons (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: On
ja: オン

en: Weight
ja: ウェイト

en: Bottom
ja: ボトム

en: Off
ja: オフ

en: Inline
ja: インライン

en: Appearance
ja: テーマ

en: Buttons
ja: ボタン

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Hide
ja: 非表示

en: Sharing
ja: 共有
