LessButtons (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Weight
ka: წონა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Hide
ka: დამალვა
