LessButtons (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: On
fa: روشن

en: Weight
fa: وزن

en: Bottom
fa: پایین

en: Off
fa: خاموش

en: Inline
fa: درون خطی

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Hide
fa: پنهان کن
