Lesser Forms (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Authoring information
af: Outeursinligting
