Lesser Forms (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі
