Lesser Forms (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Revision information
bg: Информация за редакция
