Lesser Forms (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sticky at top of lists
cy: Yn ludiog ar frig y rhestr

en: Authoring information
cy: Awduro gwybodaeth

en: URL path settings
cy: Gosodiadau llwybr URL

en: User roles
cy: Swyddogaethau defnyddiwr

en: Revision information
cy: Gwybodaeth diwygiad
