Lesser Forms (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Sticky at top of lists
es: Fijo al comienzo de las listas

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: URL path settings
es: Opciones de ruta URL

en: User roles
es: Roles de usuario

en: Revision information
es: Información de la revisión

en: Generate automatic URL alias
es: Generar alias de URL automáticos
