Lesser Forms (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Generate automatic URL alias
et: Loo automaatne URL alias
