Lesser Forms (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Revision information
jv: Katrangan revisi
