Lesser Forms (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты
