Lesser Forms (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Salvar

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Sticky at top of lists
pt: Destacado no topo da página

en: Authoring information
pt: Informações de autoria

en: URL path settings
pt: Configurações de caminho de URL

en: User roles
pt: Papéis de usuário

en: Revision information
pt: Informações da revisão

en: Generate automatic URL alias
pt: Gerar apelidos automaticamente
