Lesser Forms (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Revision information
sl: Različice
