Lesser Forms (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit
