Lesser Forms (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: User roles
sv: Användarroller

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Generate automatic URL alias
sv: Generera automatiska URL-alias
