Lesser Forms (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Sticky at top of lists
tr: Listelerin üzerinde kalıcı

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi
