Lesser Forms (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Generate automatic URL alias
uk: Автоматично генерувати синонім URL
