Lesser Forms (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
