Lesser Forms (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة
