Lesser Forms (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Generate automatic URL alias
ca: Genera els àlies d'URL automàticament
