Lesser Forms (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Generate automatic URL alias
cs: Generovat automatický URL alias
