Lesser Forms (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
