Lesser Forms (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj
