Lesser Forms (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Generate automatic URL alias
eu: URL ezizenak automatikoki sortu
