Lesser Forms (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Generate automatic URL alias
fi: Luo automaattinen osoitealias
