Lesser Forms (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sticky at top of lists
fr: Epinglé en haut des listes

en: Authoring information
fr: Informations de publication

en: URL path settings
fr: Paramètres des chemins d'URL

en: User roles
fr: Rôles de l'utilisateur

en: Revision information
fr: Informations sur les versions

en: Generate automatic URL alias
fr: Générer automatiquement un alias d'URL
