Lesser Forms (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Generate automatic URL alias
gl: Xerar un alias automático da URL
