Lesser Forms (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Sticky at top of lists
hi: सूची के शीर्ष पर स्टिकी

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Revision information
hi: संशोधन जानकारी
