Lesser Forms (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sticky at top of lists
id: Lekatkan di atas daftar

en: Authoring information
id: Informasi penulisan

en: URL path settings
id: Pengaturan path URL

en: User roles
id: Peran pengguna

en: Revision information
id: Informasi revisi

en: Generate automatic URL alias
id: Membuat alias URL otomatis
