Lesser Forms (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: URL path settings
is: Stillingar URL slóða

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur
