Lesser Forms (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە
