Lesser Forms (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon
