Lesser Forms (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Generate automatic URL alias
oc: Generar automaticament l'aliàs d'URL
