Lesser Forms (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: URL path settings
pl: Adres

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Generate automatic URL alias
pl: Generuj automatyczny alias URL
