Lesser Forms (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Save
pt: Guardar

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Sticky at top of lists
pt: Destacado no topo das listas

en: Authoring information
pt: Informação de autoria

en: URL path settings
pt: Configurações de URL

en: User roles
pt: Grupos de utilizador

en: Revision information
pt: Informações da revisão
