Lesser Forms (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Sticky at top of lists
ru: Закреплять вверху списков

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: URL path settings
ru: Настройки адресов

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: Generate automatic URL alias
ru: Создать синоним URL автоматически
