Lesser Forms (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sticky at top of lists
ta: பட்டியலில் மேலேயே நிலைநிறுத்த

en: Authoring information
ta: எழுத்தாளர் தகவல்கள்

en: URL path settings
ta: URL வழி அமைவுகள்

en: Revision information
ta: மறுபதிப்பு தகவல்கள்
