Lesser Forms (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น
